| Hlavní strana  |  Home  | Reference  | Akce a slevy  | Kontakt  |
 
Gravírování
 
 
Orientační systémy
 
Galerie
 

MATERIÁLY PRO GRAVÍROVÁNÍ - RYTECTVÍ

  Plastové materiály
  • VRSTVENÝ PLAST

METALEX

Interierový
Exterierový

GRAVOPLY

 a mnoho dalších v různých barvách možno vybrat ve vzorníku

Nejlevnější možnost pro vaši firemní tabuli, vhodné také na orientační systémy. Použití především pro interiéry. Existují také plasty pro venkovní použití s UV filtrem. Kromě metalických odstínů jako různé druhy zlaté a stříbrné a existuji také například v provedení mramor či různé odstíny dřeva. Barevná škála a cena patří k největším výhodám vrstvených plastů.
Cena za formát 20cm x 30cm (A4) od 690 Kč.
Cena za formát 40cm x 30cm (A3) od 1 190Kč.

  Kovové materiály
  • ELOXOVANÝ DURAL

 GRAVOXAL - interiérový i exteriérový

matný -------------------------------------- lesklý

V poslední době nejpoužívanější materiál na venkovní použití. Jeho největší předností je povrchová úprava materiálu. Není ho nutno lakovat či jinak povrchově upravovat, což je největší předností oproti dříve nejvíce používané mosazi. Vyrytá písmena či loga lze vybarvovat dvousložkovými barvami. Eloxovaný dural existuje v šesti metalických odstínech v provedeni matném či lesklém.
Cena za formát 20 cm x 30cm od 1 380 Kč.
Cena za formát 40 cm x 30cm od 2 590 Kč

  • MOSAZ LEŠTĚNÁ NEBO BROUŠENÁ

 GRAMETAL

matný ----------------------- lesklý

Existuje ve třech provedeních a to surová, leštěná pro venkovní použití či povrchově upravená satinováním pro použití v interiéru. Pro venkovní použití je nutno tabuli nalakovat. Vyrytá písmena či loga lze vybarvovat dvousložkovými barvami.
Cena za formát 20cm x 30cm od 1 720 Kč.
Cena za formát 40cm x 30cm od 3 290 Kč.

  • PLASTICKÁ GRAFIKA

lze vyrobit ze všech výše uvedených materiálů a jejich kombinací

Přesné cenové kalkulace je možno sdělit, až po obdrženi konkrétního zadání, kde se upřesní konkrétní materiál, barvy a rozměry.
Firma Belmodel Vám Vaši zakázku doveze do sídla Vaší firmy v rámci Prahy zdarma, ostatním klientům účtujeme za rozvoz zakázky 4 Kč/km.
Osobní schůzku v sídle naší firmy nutno předem domluvit na tel. 603 451 701. Po domluvě provedeme i instalaci zakázky u klienta. Na naši práci poskytujeme záruku 2 roky.
Na opakované zakázky poskytujeme výrazné slevy. Termín dodání zakázky se běžně pohybuje v rozmezí 2 až 6 dní. Podklady ke zhotovení je nejlepší dodat ve formátu CorelDRAW text převedený do křivek ve velikosti 1:1 nebo PLT. Po domluvě i v jiném.

Veškeré uvedené ceny jsou bez DPH.

 

 

Powered by Copyright © Help PC